Язык:
(067) 177-02-77
(099) 446-86-46
(073) 017-77-07
Категории

Новости

Как правильно выбрать детский велосипед

Posted on Nov 21, 2017.

Вибираючи «залізного коня», обов'язково дотримуйтесь ряду принципів, щоб власник міг використовувати його за призначенням, а не трохи помилуватися новою іграшкою і закинути її на балкон. Вибрати транспортний засіб для малюка не так просто, як здається на перший погляд. Чи знаєш ти, яким повинен бути ідеальний розмір коліс, сидіння і висота рами, яке гальмо буде безпечним, які покришки підійдуть для дачі, а які для міста?  Звичайно, катання на велосипеді містить в собі багато небезпек. Дитина може впасти, наставити собі купу синців, або навіть, не дай бог, зламати що-небудь. З іншого б..

Подробнее...

Повышение штрафов за нарушение ПДД (инфографика)

Posted on Nov 12, 2017.

    В Верховной Раде предлагают увеличить штрафы за ремни безопасности до 1000 грн и ввести "полицейские чекпоинты" для выявления нетрезвых водителей     Проверка на алкоголь как причина для остановки автомобиля полицейским, повышение штрафов за некористування ремнями безопасности до 1000 гривен и проведения кампаний социального маркетинга - такие изменения в государственной политике по безопасности движения предложили эксперты и народные депутаты во время круглого стола "Управление в состоянии алкогольного опьянения и игнорирование ремней безопасности как главные убийцы з..

Подробнее...

Первая велодорожка в Кривом Рогу не выдержала критики (видео)

Posted on Nov 12, 2017.

   Першу велодоріжку в Кривому Розі конструктивно критикують велоактивісти.   ..

Подробнее...

Новинки от Lezyne 2018-го года: новые модели, новые режимы, более высокая производительность

Posted on Nov 11, 2017.

Lezyne анонсировали свои новинки на предстоящий год, начиная от недорогих маячков и заканчивая сверхяркими передними фарами. Каждый год производители обновляют модельный ряд велосипедных фар увеличивая производительность и время автономной работы, поскольку светодиодные и аккумуляторные технологии не перестают развиваться. Велофары от Lezyne не исключение. Они утверждают, что также добавили больше режимов освещения, заявляя увеличенное время работы за счет более экономного потребления. Также новые дневные режимы вспышки заметно улучшают видимость. Самый бюджетный свет от Lezyn..

Подробнее...

Аюрведа для спортсменов

Posted on Nov 08, 2017.

Аюрведа для спортсменів Існує три фундаментальних аюрведических принципи або цілі, які доводять високу результативність - будь вона фізична або розумова: 1. Зниження рівня ами (токсинів) в організмі. 2. Балансування і посилення травлення (агні). 3. Зниження рівня стресу. Для здійснення трьох перерахованих вище цілей Аюрведа пропонує безліч можливих варіантів, і кожен з них має свою унікальну здатність змінювати і підтримувати більш високий рівень функціонування розуму-тіла. У числі цих, орієнтованих на результативність, варіантів: зміни в режимі харчування і розпорядок дня; вик..

Подробнее...

Обзор и тест 8-скоростной планетарной втулки Shimano Nexus 8

Posted on Nov 08, 2017.

Задня планетарна втулка Shimano Nexus Inter-8.  Протестуємо втулку SG-8R31, що є сучасною стандартною моделлю Shimano Nexus 8. Преміум версія SG-8R36 краще переносить важкі умови експлуатації на бездоріжжі. Єдина восьмишвидкісна втулка Shimano, яка призначена для експлуатації на бездоріжжі це Alfine, що йде під дискові гальма. З технічних характеристик втулок Shimano Nexus 8 слід, що дані втулки не можна експлуатувати в екстремально вологих умовах, так як вони погано захищені від попадання води. Якщо ви добре знаєте англійську мову і відвідуєте не тільки україномовні велосайти, то часто ..

Подробнее...

  • Режим работы: Пн-Вс с 10:00 до 20:00*
  • Доставка товаров по всей Украине
  • Лояльность цен
  • Квалифицированный персонал
  • Гарантийное обслуживание
  • Ремонт, ТО велосипедов

КОНТАКТЫ
  • (099) 446-86-46
  • (067) 177-02-77
  • info@porover.com
  • Viber: 0979195482
Карта
FACEBOOK