Язык:
Категории

ГОРНЫЙ ЭЛЕКТРОВЕЛОСИПЕД STEPS MTB

Гірський електровелосипед STEPS MTB КОМПАНІЇ SHIMANO БУДЕ ОСНАЩЕНИЙ НОВИМ  підсилювачем ,який можна буде регулювати
Використовуючи налаштування Boost і Trail, ідеально підігнані під ваш стиль їзди, ви зможете не збиватися з ритму протягом всієї поїздки.

Уявіть собі, як ви проїжджаєте траси, ваш велосипед природньо реагує на кожну зміну місцевості, але при цьому їзда по кожному типу ландшафту налаштована під ваш стиль! Саме так відчувається велоїзда, якщо електровелосипед оснащений новою версією SHIMANO STEPS MTB.

Індивідуально настроювати режими СИСТЕМИ асистування педаль
Завдяки повністю настроюється режимам Boost і Trail ви можете вибрати ідеальне значення посилення відповідно до своїх потреб і стилем їзди.

Це нове слово в електровелосипед, яке подарує вам відчуття їзди на звичайному велосипеді, але з силою ніг, диханням і технікою професійного гонщика. Ви відчуєте, як зливається з велосипедом і трасою в одне ціле.

ПЕРЕВАГИ РЕЖИМУ TRAIL
Налаштування режиму Trail будуть як і раніше використовувати технологію інтуїтивної кривої допомоги, розроблену компанією Shimano, вбудовану в заводські налаштування Trail. У той же час, за нинішньої можливості вибирати рівні асистування, робочий діапазон налаштовується для постійного і плавного посилення і буде краще відповідати вашим конкретним вимогам.
ІНДИВІДУАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ BOOST І TRAIL
Нова функція велосипедів Shimano - індивідуальні настройки перемикання в режимах посилення Boost і Trail - дозволить вам краще відчути велосипед. Вона забезпечує плавну допомогу кожному: від новачка до учасника велогонок. Це досягається за рахунок вибору між трьома рівнями асистування педалями (high, medium, low) в кожному режимі. Режим Eco залишається без змін з одним рівнем посилення, як і раніше забезпечуючи ідеальний баланс між допомогою велосипедисту і економією заряду акумулятора.

3 РЕЖИМИ НА ВИБІР
ДИНАМІЧНИЙ РЕЖИМ (DYNAMIC)


Динамічний режим є налаштуванням за замовчуванням: рівень Boost виставлений на високий (high), а Trail - на низький (low). Високий рівень Boost забезпечує максимальну допомогу велосипедисту, дозволяючи йому впоратися з крутими підйомами. У той же час, завдяки низькому рівню Trail забезпечується повне керування велосипедом на важких ділянках траси.

РЕЖИМ ДОСЛІДНИКА (EXPLORER)
У новому режимі дослідника настройки Boost іTrail виставлені на середні (medium) значення. У цьому режимі ви будете їхати швидше, ніж зазвичай, але при цьому краще контролювати велосипед на важких ділянках.
Індивідуально настроювати РЕЖИМ (CUSTOM)

У новому розширеному режимі ви можете вручну вибрати рівні допомоги відповідно до свого стилем їзди або конкретною місцевістю. Наприклад, ви не хочете асистування на підйомах, але хотіли б впевненіше себе почувати на складних одноколійних дорогах? Виставте налаштування Boost на високий рівень, а Trail - на низький.

Крім того, індивідуально настроюється режим допоможе вам і вашим компаньйонам зрівняти можливості, виставивши налаштування відповідно до потреб всієї групи.
Налаштовує ступінчастою асистування педаль
Поєднавши наші нові настроюються рівні асистування педалями з поточними інтуїтивними настройками Trail, які дозволять автоматично налаштовувати допомогу в залежності від зусилля на педалі, ви зможете насолодитися повністю настроюється динамічної кривої допомогою нового рівня. Система буде як і раніше визначати тиск при кожному ході педалі, але в новій версії вона буде точніше підбирати ідеальний рівень допомоги, стаючи зразковим помічником велосипедисту. Просто виберіть бажаний рівень кривої допомоги і почніть крутити педалі! При цьому ви можете просто зосередитися на лежить перед вами трасі. А режим Trail зробить все інше!

Керування налаштуваннями
За допомогою інтерфейсу STEPS MTB E-Tube компанії SHIMANO, що використовує технологію Bluetooth, ви з легкістю зможете виставляти будь-які настройки з ноутбука, планшета або смартфона.

СКАЧАТИ оновлення мікропрограмного забезпечення STEPS MTB
З середини серпня 2017 р оновлення вбудованого ПЗ SHIMANO STEPS MTB E8000 буде доступно для скачування з сайту Shimano's E-Tube. Для отримання інформації про останні версії вбудованого ПЗ і нові функції пройдіть на вебсайт Shimano's E-Tube. Для отримання додаткової інформації про нову технологію перейдіть на веб-сайт SHIMANO STEPS MTB.

  • Режим работы: Пн-Вс с 10:00 до 20:00*
  • Доставка товаров по всей Украине
  • Лояльность цен
  • Квалифицированный персонал
  • Гарантийное обслуживание
  • Ремонт, ТО велосипедов

КОНТАКТЫ
  • (099) 446-86-46
  • (067) 177-02-77
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
Карта
FACEBOOK