Язык:
Категории

4 наважливіші кроки, які потрібні для зупинки Глобального потепління

4 наважливіші кроки ,які потрібні для зупинки Глобального потепління
Найефективніші способи, за допомогою яких люди можуть боротися зі зміною клімату і забрудненням навколишнього середовища, ігноруються і не обговорюються, свідчить нове дослідження шведських учених. Згідно з ним, влади і інститути не просувають проекти, спрямовані на зміну звичок окремих людей, пише ресурс Phys.org. Саме це, на думку вчених, допоможе знизити вуглецевий слід.

На думку вчених з Лундського університету в Швеції, уряди країн пропускають важливі екологічні ініціативи і підтримують неефективні. Через це втрачаються великі можливості щодо зменшення впливу людства на екологію. Шведи вважають, що основним напрямком повинно бути вплив на окремих громадян.
Головний висновок дослідження наступний: щоб знизити вплив людства на навколишнє середовище, кожна окрема особистість повинна почати з себе. Наводяться 4 основних компоненти успіху: перехід на рослинну дієту, відмова від польотів на літаку, відмова від автомобіля, і відмова від великих сімей.
Дослідники вивчили 39 наукових статей, проаналізували підрахунки вуглецевих викидів та державні звіти. На основі цих даних вони вивчали, які індивідуальні зміни може здійснити кожна людина для впливу на глобальну ситуацію, щоб кожне сім'я залишала все менший вуглецевий слід за собою.
«Є дуже багато індивідуальних чинників, які впливають на те, як людина впливає на навколишнє середовище. Ми в дослідженні постаралися знайти самі основні. Так що ті, хто хочуть піклуватися про планету, тепер знають, кроки в який бік потрібно робити, в чому себе обмежувати. Це дослідження - допомога в прийнятті усвідомленого рішення. Ми виявили, що зміна своїх звичок за цими 4 пунктам здатне врятувати планету від тонн викидів щорічно на одну сім'ю », - розповів провідний автор дослідження Сет Вайнс.

Вчені кажуть, що результати від таких змін будуть куди більш помітними в порівнянні з прийнятими зараз програмами: перехід на дієту з більшою рослинної складової в 4 рази ефективніше комплексної переробки відходів і в 8 разів ефективніше заміни лампочок на енергозберігаючі. При цьому, зазначають вчені, жоден уряд не просуває такі заходи, про них не пишуть у шкільних підручниках, не розповідають про них населенню.
Перехід на рослинну дієту, відмова від польотів на літаку, відмова від автомобіля, і відмова від великих сімей - досить радикальні рішення. І автори дослідження підтверджують, що це особистий вибір кожного, але ігнорувати кліматичні зміни стає все важче. У позиції дослідників можна провести паралель з недавньою критикою Паризької угоди по клімату. Влада звинувачує в недостатньому участі в контролі за викидами. На думку автора, угода розрахована на несподівану появу «чарівної» технології, але такої технології немає, і навряд чи вона з'явиться найближчим часом. Так що єдиний спосіб не дати світової температурі злетіти вгору - контролювати економіку, трансформувати її, знижувати темпи виробництва. До цього додаються поради шведських вчених окремим особистостям.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277