Язык:
Категории

Аюрведа для спортсменов

Аюрведа для спортсменів
Існує три фундаментальних аюрведических принципи або цілі, які доводять високу результативність - будь вона фізична або розумова:

1. Зниження рівня ами (токсинів) в організмі.

2. Балансування і посилення травлення (агні).

3. Зниження рівня стресу.

Результат пошуку зображень за запитом "ayurveda sport"

Для здійснення трьох перерахованих вище цілей Аюрведа пропонує безліч можливих варіантів, і кожен з них має свою унікальну здатність змінювати і підтримувати більш високий рівень функціонування розуму-тіла.

У числі цих, орієнтованих на результативність, варіантів: зміни в режимі харчування і розпорядок дня; використання знижують стрес практик, таких як йога, фізичні вправи і медитація, а також ряд традиційних аюрведичні трав'яних препаратів, які підтримують високу результативність у спортсменів і у всіх інших.

Ягода результативності

З усіх расаяна - аюрведических препаратів, шанованих за їх позитивний вплив на фізіологію - плід Амалакі (Амла) вважається одним з найбільш сильнодіючих і живлячим. У «Чарака самгіті» (стародавньому аюрведичній тексті) говориться: «Амалакі - найкраще серед омолоджуючих лікарських рослин». У ньому міститься п'ять з шести смаків: солодкий, кислий, гіркий, терпкий і гострий. Єдиний відсутній смак - солоний. Це надає йому цілісне, що балансує вплив на три доши. Амла є заспокійливої ​​для всіх трьох дош (принципів дії розуму-тіла), корисний для всіх типів конституції, в усі пори року і при будь-яких погодних умовах.

Плід цієї рослини є єдиним інгредієнтом в таблетках «АМЛА ТАБЛЕТКИ (AMLA TABLETS) » ( «Органічна ягода Амла вищої якості»). Це не просто мелена Амла. Вона проводиться відповідно до древніми текстами і концентрується в ході 21-стадійного процесу. Плід Амла також є головним інгредієнтом в препаратах «Amrit Nectar» і «Amrit Ambrosia».

Для спортсменів, які шукають переваги природної високої результативності, Амала володіє багатьма чудовими доброчинними ефектами:

• Покращує синтез протеїнів, тому вона корисна для зміцнення м'язів і побудови худорлявої м'язової маси. Її унікальне аюрведічеськоє дію пропонує спортсменам і культуриста природний спосіб для додання тонусу м'язам і побудови худорлявої маси.

• Чи корисна для мозку. Вона підживлює і підсилює координацію між трьома аспектами психічної спроможності - придбанням, збереженням в пам'яті і спогадом, загострюючи інтелект і розумовий функціонування. Вона підтримує нервову систему і зміцнює органи чуття.

• Збільшує енергію і усуває стомлення. Вона підтримує регенерацію клітин - процес, в ході якого втомлені, старі клітини заміщаються життєздатними, новими.

• Підтримує серце. Їй властива якість «хрідая». Це означає, що вона підживлює серце, кров і кровообіг - всю серцево-судинну систему.

• Підтримує легкі і балансує Кафа дошу. Це - тонік, який допомагає зміцнювати і живити легені і все дихальні шляхи.

• Підживлює все дхату (тілесні тканини), а також допомагає зберігати менструацію регулярної і здоровою. Ця ягода підтримує репродуктивні системи і у чоловіків, і у жінок. Вона є особливо живильної для жіночої фізіології.

• Сприяє всмоктуванню пиши. Її регулярне вживання підтримує перетравлення, всмоктування і засвоєння їжі. Крім цього, вона покращує засвоєння заліза для здорової крові.

• Допомагає сечовий системі. Вона підтримує природне сечогінну дію, допомагаючи видаляти відходи з організму.

• Діє як тілесний охолоджувач. Вона особливо ефективна в жарку пору року для охолодження Пітта доши, а також особливо корисна для Пітта- і Вата-конституції. Її постійно рекомендують для балансування Пітта доши.

• Зміцнює печінку і підтримує її функції. Також вона стимулює печінку, допомагаючи їй у видаленні з організму хімікатів, добавок і інших токсинів.

• Діє як антиоксидант. Ягода Амла є ефективний антиоксидант широкого спектра і поглинач вільних радикалів, що допомагає уповільнення процесу старіння. Підтримує імунітет.

• Балансує шлункові кислоти. Вона заспокоює підвищену кислотність в діапазоні від легкого до помірного і інші проблеми з травленням, пов'язані з Питтой. В даному випадку її слід завжди приймати разом з їжею.

• Відмінне джерело вітаміну С, легко засвоюється людським організмом. У співвідношенні грам на грам, Амла має 20-кратним вмістом вітаміну С в порівнянні з апельсином. Вітамін С в плоді Амалакі зв'язується з танинами, що захищає його від руйнування теплом або світлом.

• Регулює процеси виділення. Ягода Амла сприяє низхідному потоку енергії в організмі. Це допомагає зберігати функцію виділення регулярної і полегшує що трапляється час від часу запору.

Купить аюрведу можна в Киеве , Харькове, Одессе, Полтаве,Виннице, Днепре в магазине vedapeople.com.ua

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277