Язык:
Категории

Чому треба купити складний велосипед DAHON

У короткій формі представляємо Вам приклади практичного застосування складних велосипедів, які виконують ті ж функції, що й традиційні велосипеди, крім того, вони можуть бути складені до розміру ручного багажу. Ця унікальна особливість зробила складні велосипеди практичним засобом транспорту для мільйонів шанувальників по всьому світу.
ЗБЕРІГАННЯ ВЕЛОСИПЕДА
При придбанні велосипеда ми не завжди плануємо, де ми будемо його зберігати. Проблема виникає лише тоді, коли єдиним безпечним місцем виявляється наша квартира. Розміщення одного велосипеда, як правило, не є проблемою, інакше, коли їх декілька. У цьому випадку правильне рішення полягає в тому, щоб придбати складні велосипеди, менші розміри яких дозволять заощадити великий простір. Після складання велосипеду його можна зберігати навіть у шафі, під ліжком, на балконі або за шторами.
ШОПІНГ, КАФЕ
Щодня ми використовуємо велосипед для прогулянок. Складний велосипед дає нам набагато більше свободи. Якщо ми хочемо увійти в магазин або посидіти в кафе, нам не доведеться залишати його перед дверима, боячись, що він залишиться там, коли ми повернемося. Тільки 15 секунд щоб скласти та поставити у безпечне місце всередині.
ПОДОРОЖІ МІСТОМ
Велосипедна поїздка до парку або за містом на традиційних велосипедах є досить складним завданням. Потрапити туди потрібно через переповнені та небезпечні вулиці міста. З дітьми це практично неможливо. З складними велосипедами, ми тільки дістаємось до місця відпочинку автомобілем або автобусом та коли навіть застане несподіваний дощ - ми можемо поїхати назад навіть на таксі.
 
НА РОБОТУ ТА НАВЧАННЯ ВЕЛОСИПЕДОМ
Складний велосипед дає нам абсолютно новий спосіб потрапити на роботу. Ми можемо взяти його з собою в автобус, метро або в інші транспортні засоби. Складіть його, візьміть з собою, щоб продовжити поїздку в офіс, де не буде проблем зі зберіганням. Звичайно, те ж саме стосується поїздок до школи та університету.
АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ
Ми іноді використовуємо велосипеди на вихідні та святкові дні. Для цього потрібно їх кріпити на спеціальній багажник автомобіля, що не є легким завданням. Під час водіння, ми досі пам'ятаємо про "горб" на даху, ведучи автомобіль більш повільно. Ми не забуваємо спостерігати за велосипедами під час подорожі. Коли ми знімаємо велосипеди з автомобіля перед використанням, ми витираємо подрібнені комахи, якщо йде дощ від бруду. Складні велосипеди звільняють нас від усіх цих проблем. Ми ставимо їх у багажник або на задні сидіння.
КЕМПІНГ, ЯХТА
На кемпінгу або та водному туризмі складні велосипеди є неперевершеним зручним засобом транспорту. Вони легко вписуються в авто і яхту. Це - велика зручність залишаючи автомобіль або яхту дослідити місто велосипедом, або ідучи до порту поїхати відвідання крамниці
ВІДПОЧИНОК
Подорожуючи поїздом або літаком, ми маємо проблеми з перевезенням велосипеда. І на цей раз рішенням є складання велосипеда, адже валіза з складним велосипедом - це звичайний багаж.
ТУРИЗМ
Проживання в туристичному або бізнес-центрі в готелі в центрі міста, варто взяти напрокат велосипед. Ми побачимо набагато більше на велосипеді в невідомому місті. Якщо ми орендуємо складачок, ми матимемо набагато більше свободи, ніж з традиційним велосипедом. Ніяких проблем, тоді ми можемо увійти музеї, кафе та крамниці, Коли ми відчуваємо втому або почнеться дощ, ми можемо повернутися на таксі з складним велосипедом у багажнику.
ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ
Дуже зручно поміщати складний велосипед в багажнику автомобіля (в тому числі вантажного) навіть протягом усього сезону. Поставивши машину на службу, ми виймаємо велосипед і йдемо в офіс. Ми також можемо швидко пересуватися в пішохідній зоні або поїхати з автостоянки.
СПЕЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ
Складний велосипед на поліцейській машині - це чудовий спосіб поліпшити ефективність патрулювання та його здатність до переслідування. Там, де ви більше не можете використовувати автомобіль, на подив опонента, Ви зможете продовжити переслідування велосипедом.
ВІЙСЬКОВІ
У деяких сучасних арміях існують підрозділи мобільність яких забезпечується традиційними велосипедами. Однак розкладні велосипеди мають багато інших застосувань, наприклад: пересування на території військової частини, зручний додатковий транспортний засіб в багажнику автомобіля офіцера.
 

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
  • Адрес:
    г. Киев, ул. Владимиро-Лыбедськая 25
    м.Дворец Украина