Язык:
Категории

Что такое гидроформинг велосипеда

    Велосипедна індустрія постійно вдосконалюється, з'являються нові технології і матеріали. В останні кілька років багато компаній стали активно застосовувати гидроформинг. Технологія гідроформінгу у виготовленні рами вказується багатьма виробниками як особлива перевага. Давайте розберемося, що таке гидроформинг рами, і як він впливає на експлуатаційні характеристики велосипеда.


     Гідроформінг - це технологія зміни форми труби рами, яка дозволяє надати їй будь-яку форму. В процесі гідроформування в трубу, що знаходиться всередині тривимірного шаблону, під великим напором подається нагріта рідина. Рідина розпирає метал зсередини, і труба приймає необхідну форму. В процесі враховується відновлення товщини стінок труби, які закономірно мтають більш тонкими в місцях розширення в ході формінгу.
    Цей процес забезпечує формування максимально ергономічним труби, спроектованої інженерами компанії. Така рама має високу міцність конструкції і невелику вагу, так як вона не потребує «наварювання» додаткових деталей для посилення.
     Гідроформінг використовується у виробництві алюмінієвих рам, дуже рідко - сталевих. За інноваційною технологією можна формувати будь-які труби, але найчастіше цю процедуру піддають труби переднього трикутника і пір'я, які більше впливають на ергономічні властивості велосипеда. Виробники прагнуть створити максимально якісні з'єднання рами з рульовим стаканом і кареточним вузлом. З цією метою верхню і нижню труби збільшують, підганяючи один до одного чітко по стику. Це не тільки більш функціонально, але і виглядає більш естетично, ніж сполучення з двох труб.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277