Язык:
Категории

Garneau X-Comfort: обзор самой удобной обуви!

Tri Air Lite

Нова модель від Garneau, Tri Air Lite - комфортна протягом всієї дистанції IRONMAN. Garneau взяли бестселер серед взуття для тріатлону - Tri-400, та зарядили його по повній - ексклюзивна технологія dual X-Comfort забезпечує зручну посадку на нозі, яка захищає стопу від надмірного тиску. Також, ці “чоботи-скороходи” оснащені устілками Icefil, що підтримують склепіння стопи. Така революція у взутті для тріатлону була створена у співпраці з професійним атлетом, Ліонелем Сандерсом.
 
Найбільш комфортне велосипедне взуття
Запатентована технологія X-Comfort Zone дозволяє взуттю трохи розширятися по сторонах, краще вміщаючи широку стопу, та виключаючи неприємний тиск на кісточку мізинця. Ця технологія доступна на деяких моделях шоссейного та мтб взуття.
 
X-Comfort: Зручність понад усе.
Провівши десятки років, досліджуючи передачу енергії та вагу взуття, головною проблемою все ще залишається оніміння та натирання при носінні. Головна проблема - не тільки ширина взуття, але і об’єм ноги, який збільшується під час фізичної активності, на що досі не звертали сильної уваги. Завдяки технології X-Comfort, взуття має змогу розширюється, щоб розмістити ногу велосипедиста та впоратися із збільшенням ноги.

Для шосерів

Зайди у зону комфорту, с цими трьома моделями шосейного взуття. X-Comfort Zone створює динамічну, не щільну посадку ноги, що враховує її розширення, що збільшує потужність, зменшує травматизм та створює неперевершений комфорт.
Cource Air Lite II
Модель Course Air Lite, повертається з більш жорсткою версією у 2018 році, яку можна підлаштувати до різних типів стопи. Нова, жорстка система Powerzone розташована у центральній частині, та міцно охоплює ногу, не даючи їй рухатись всередині черевика коли ти тягнеш педалі вгору. Для того, щоб Course Air Lite підходила до будь якого типу склепіння стопи, Garneau додала спеціальну Transfo 3D устілку, що дозволяє підібрати рівень підтримки, який найкраще підійде користувачу. При вазі одного черевика 42 розміру у 222 грами, Course Air Lite забезпечують оптимальний рівень комфорту, та найкращу вентиляцію, при меншій вазі.
Platinum II
Стиль та ефективність йдуть нога в ногу, і модель Platinum саме це і доводить. Туфлі виглядають так, щоб заохотити райдера інвестувати гроші у велосипедне взуття яке має більше переваг за розумну ціну. Platinum - це сама доступна модель, яка обладнана системою застібок Boa, та дає можливість регулювати затяжку взуття декількома обертами механізму. Ця модель успадкувала багато технологій, які до цього часу були доступні тільки у топових лінійках. Перепад висоти між п’ятою та плюсневою кісткою допомагає зменшити тиск на верхню частину стопи, у той час, коли система Powerzone тримає ногу на одному місці, запобігаючи її зміщенню коли педаль тягнуть вгору.
Ruby II
Досягни вершини разом із взуттям Ruby II - вони спроектовані, щоб підняти тебе на сходинку вище. Підошва обладнана запатентованою системою вентиляції. Взуття затягується за допомогою застібки BOA та липучками. Перепад висоти між п’ятою та плюсневою кісткою допомагає зменшити тиск на верхню частину стопи, у той час, коли система Powerzone тримає ногу на одному місці, запобігаючи її зміщенню коли педаль тягнуть вгору. Термоформована верхівка зроблена безшовною для аеродинамічності та усуненню точок тиску, у той час як загальна вага у 278 грамів, робить їх вражаючи легкими, що підходить досвідченим райдерам. ( На фото жіноча модель)
Набряк ніг під час фізичних вправ.
Під час їзди на велосипеді, ноги набрякають, завдячуючи збільшеному притоку крові до м’язів. Часто велосипедисти компенсують це, обираючи взуття трошки більшого розміру, щоб мати більше місця для пальців. Для уникнення просковзування ноги всередині, крутилки та липучки затягуються сильніше, спричиняючи надмірний тиск на сухожилля, не даючи можливості нозі природно рухатися під час обертання педалей. З технологією X-Comfort, внутрішня площа черевику відповідає розміру ноги, та підлаштовується під неї, коли вона збільшується під час педалювання.

Для МТБ-шників

Granite II
Модель Granite успадкувала багато технологій, які до цього часу були доступні тільки у топових лінійках. Перепад висоти між п’ятою та плюсневою кісткою допомагає зменшити тиск на верхню частину стопи, у той час, коли система Powerzone тримає ногу на одному місці, запобігаючи ії зміщенню, коли педаль тягнуть вгору. Крім того, Х-Comfort Zone забезпечує необхідну податливість для передньої частини стопи, тому навіть дуже велика нога не буде здавлена.
Оптимізована підошва для непростих гірських умов.
Зворотно направлені зачепи на підошві Granite II забезпечують відмінне зчеплення під час піших походів вверх, чи вниз. Технологія підошви Ergo Grip 2 використовується, щоб спростити очистку від бруду та грязюки , що дозволяє швидко повернутися до сідла без зайвого клопоту.
Жіночі Granite II
Розроблена для використання на трейлах, модель Granite II оснащена всім необхідним, що потрібно для довгого літнього дня. Підошва Ergo Grip 2 оснащена зйомними шипами, що надає додаткове зчеплення при пересуванні пішки. Термоформована верхівка черевиків зроблена для безшовності конструкції, та усуненню точок тиску, у той час як механізм застібки BOA дозволяє швидко регулювати затяжку. І все це - при надзвичайно легкій вазі.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
  • Адрес:
    г. Киев, ул. Владимиро-Лыбедськая 25
    м.Дворец Украина