Язык:
Категории

Инструкции по уходу за велосипедом

Інструкція по догляду за велосипедом досить проста: 

Як мити велосипед? 
Після велопрогулянки велосипед слід протерти ганчіркою, акуратно видалити бруд. Можна використовувати мокру ганчірку. А ось поливати велосипед з пожежного брандспойта чи щланга на автомийці не слід. Іншими словами, при митті велосипеда потрібно стежити, щоб вода не потрапляла всередину вузлів велосипеда. Потім велосипед потрібно змастити, щоб він стояв до наступної покатушки чистим. 
Чи можна їздити на велосипеді по воді? 
На жодному з велосипедів небажано  їздити по глибокій воді. Втулки і вузли сильно страждають від цього. Якщо ви бачите, що перед вами глибокий брід (вище рівня втулок коліс), то краще перенести велосипед через нього на руках. В іншому випадку треба бути готовим до ремонту. 

Де зберігати велосипед вдома? 
Зберігати велосипед краще, підвісивши його за раму в сухому приміщенні. В принципі, підходить і гараж. Вологість, а також цикл «зволоження-замерзання танення» дуже шкідливі для велосипедів. 

Як зберігати велосипед взимку? 
Якщо має бути тривале зберігання (наприклад, взимку), то краще не тільки змастити велосипед, але і обмотати промасленим дрантям окремі вузли. Змащувати вузли лепьохіна мастилом гірше, так як її потім складніше видаляти. Залишати ж її не можна на неї налипає бруд. така банальна думка: «все, що не робиться, все на краще». До велосипеду це не відноситься якщо в велосипеді «щось змінилося» саме, то це тільки на гірше.
Звідси ряд наслідків: 

Не варто продовжувати їздити на несправному велосипеді. Якщо в тріскачці або втулки щось затріщало, то треба зайнятися ремонтом. 
Не варто їздити на колесах навіть з мінімальною «вісімкою». Згодом «вісімка» буде прагнути стати все більше і більше. 
Перед довгими походами і після довгого зберігання треба обов'язково провести огляд і ремонт велосипеда. Якщо ви не впевнені в своїх силах, сходіть в майстерню.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277