Язык:
Категории

Julbo: маски и шлемы.

Нова маска Julbo обладнана великою панорамною лінзою, що має дуже широкий огляд завдяки безрамочній конструкції, та робить Skydrome привабливою та сучасною моделлю. Це полегшена маска Julbo важить усього лише 135 грамів, та чудово прилягає до лиця і забезпечує максимальний комфорт. Маючи фотохромну лінзу, розроблену для усіх умов, Skydome обіцяє оптимальну видимість за будь-якої погоди.
 
 
 
RANCHO:
 
Інак Гаваггіо був першим райдером, що об’єднався з Julbo для розробки масок. Співробітництво, засноване на любові до катання на лижах у всіх його проявах, відновилося у 2018 році, з ідеї зробити маску, що візьме собі ім’я уявного персонажа Ранчо. Ексцентричний, веселий, любитель пригод, Інак є зіркою веб-шоу Rancho Web Show, і, під натхненням від цього онлайн серіалу, був створений унікальний, колекційний варіант маски. XXL оправа та фотохромна лінза Zebra, що лягли в основу дизайну, підкреслюють легендарні вуса Містера Ранчо. Комбінація кольорів - коричневий, чорний, сріблястий і золотий, включаючи шкіряні боковини із зображенням вусів персонажа, роблять маску ексклюзивною моделлю.
SNOOP XS: маска для найменших
Дитячі очі дуже вразливі та їм необхідний захист, особливо у сніжних умовах. Julbo завжди приділяє достатню увагу захисту дитячих очей, та пропонує маску для найменших: Snoop XS. Модель розроблена для дітей від 0 до 2 років, з подвійними лінзами та третім класом протитуманного покриття, зручна у носінні (дякуючи термоформованому пластику та еластичній стрічці з регулюванням). Маска Snoop XS розроблена, щоб уберегти очі малечі під час їх першого виїзду на сніг.
SPHERE CONNECT: вишуканий та технологічний шолом з блютусом та інтегрованим візором.
 
Висококласний шолом із технологією Bluetooth та інтегрованим візором з фотохромною та протитуманною лінзою Zebra. Ця лінза гарантує ідеальну видимість у всіх умовах, а блютус система (вмонтована у вушні накладки) обладнана крихітним мікрофоном, щоб відповідати на дзвінки під час катання. Любителі снігу оцінять переваги вентиляції та легкості, досягнутій завдяки цільній структурі шолому, оскільки їздити у ньому цілком комфортно та безпечно. Він створений, щоб задовольнити найбільш вимогливих покупців, які уважні до кожної дрібнички, та атлетів, які люблять залишатися на зв'язку.
GRAVITY: пригоди на снігу
Новий шолом, розроблений Julbo, з обмеженою вагою та ціною. 480 грамів та суцільна конструкція, створена для відчуття легкості, також обладнана регульованою вентиляційною системою. Чорна версія для чоловіків, та чорно-рожева для жінок - шолом Gravity ідеальний для катання на лижах з комфортом та захистом.
 

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
  • Адрес:
    г. Киев, ул. Владимиро-Лыбедськая 25
    м.Дворец Украина