Язык:
Категории

Модельные линии Brooks (укр)

Наш гід дозволяє легше зорієнтуватися у всьому різноманітті сідел легендарного виробника Брукс. Деякі моделі сідел Brooks купити можна в різних версіях, які відрізняються між собою тільки нюансами.

Brooks Select.
Модельная линия Select сёдел BrooksСёдла Brooks Select

Модельна лінія Select сідел Brooks Сідла Brooks Select
Більш жорстка натуральна шкіра для активних велосипедистів.

«Багато видів шкіри зовсім не підходить для сідел. Потрібен досвід для вибору  шкіри , що підходить для виготовлення сідел Brooks ». Це девіз компанії Brooks з 1925 року, якого вона дотримується. Жорсткість шкіри злегка варіюється у різних партій шкіри. Для активних велосипедистів, які чекають багато чого від своїх сідел, вибирається найжорсткіша шкіра великої рогатої худоби, вирощеної на сертифікованих фермах. Все сідла лінії Select забезпечені виготовленими вручну мідними заклепками.

Brooks Special.

Модельная линия Special сёдел Brooks Сёдла Brooks Special
Виготовлені вручну в Англії досвідченими майстрами.

Історично сідла Brooks виготовлялися із застосуванням маленьких заклепок. Гонщики на континентальних змаганнях могли оновити своє сідло, замінивши мідні заклепки на заклепки великих розмірів, щоб збільшити термін їх служби, так як вони більш рівні. Ця практика була прийнята компанією Brooks кілька десятиліть тому. Єдиний неправильний удар молотка може завдати непоправної шкоди шкірі, так що під час виробництва необхідно дотримуватися крайню обережність. Кожна мідна заклепка на всіх моделях сідел лінії Special обережно прибивається вручну досвідченими майстрами.

Brooks Unique.

Модельная линия Unique сёдел Brooks Сёдла Brooks Unique
Збереження традиційної техніки виготовлення і навичок є важливим моментом, як для сучасних фахівців, так і для попередників в компанії Brooks. Протягом більш ніж одного століття фахівці компанії Brooks виготовляли різні дизайни сідел, які залишилися незмінними в їх конструкції і зовнішньому вигляді. Кожне сідло лінії Unique відрізняється різними аспектами обробки або деталями конструкції, специфічними для певних моделей, що робить їх справді унікальними.

Brooks Classic.

Модельная линия Classic сёдел Brooks Сёдла Brooks Classic
Практичні. Приймають форму вашого тіла. Прохолодні в жарку погоду.

Лінія Classic включає багато моделей добре продаються сідел для сучасних велосипедистів. З тих пір, як все сідла почали забезпечуватися одним рейкою, вони стали сумісні з підсідельну штирями з системою microadjust. Сідло Brooks B17 є найпопулярнішою моделлю в лінії Classic. Це безперечно найстаріша модель фірми Brooks і модель з найтривалішим строком випуску в велосипедної історії. Перше сідло цієї моделі було продано ще в 1896 році і з тих пір вони ніколи не знімалися з виробництва. Багато з цих моделей також доступні в лініях Aged і Imperial.

Brooks Imperial.

Модельная линия Imperial сёдел Brooks Сёдла Brooks Imperial
Спроектована в 1890-х роках. Анатомічна будова. Чоловічі і жіночі моделі.

JB Brooks і Ко.в 1890-х роках вперше представили сідла з характерною особливістю «запатентованої форми для профілактики тиску на область промежини». Дотепний вирішення проблеми, яка близька і сучасним велосипедистам. Ця лінія була знята з виробництва в 1950-х роках. Проте недавно ця дизайнерська особливість була відроджена в повторно вдосконалених версіях деяких моделей. Сідла лини Imperial знову пропонують це поліпшене рішення вічної проблеми з окремими рішеннями для чоловіків і жінок.

Brooks Aged.

Модельная линия Aged сёдел Brooks Сёдла Brooks Aged
Комфорт з першого дня, швидко набуває форму відповідно до ваших контурами. Прошнуровано з метою збереження форми.

Сідла серії Aged мають саму м'яку шкіру на верхівці сідла. Найточніший опис, яке підходить до них - це «комфорт з першого дня використання» або «швидко розношуються». Лінія Aged була створена для велосипедистів, які бажають їздити на шкіряному сідлі, але не бажають витрачати час на «обкатку сідла» традиційних моделей. М'якість дубленої шкіри лінії Aged гарантується сумішшю масел і воску, які втирається в шкіру перед її відправкою в виробництво.

Brooks Cambium.

Седло Brooks Cambium
Нове покоління гнучких сідел.

Сідла лінії Cambium виробляються з шару активно діляться клітин між ксилемою (деревом) і флоемой (луб'яних волокном), які відповідає за ріст дерева, шару мірестіматіческой тканини, що виробляється новими клітинами кори, що відповідають за формування річних кілець у дерева.
Кожаное седло Brooks Cambium Велосипедное седло Brooks Cambium
- Вулканізована натуральна гума
- Натуральне бавовняне волокно
- Структура з литого алюмінію
- Порожні рамки з нержавіючої сталі
Brooks Cambium це лінія сідел, що виготовляються з вулканізованої натуральної гуми і натуральної бавовняної тканини, посилених тонким шаром конструктивної тканини з метою забезпечення додаткової гнучкості і легендарної довговічності Brooks. Унікально гнучкі, водостійкі, не вимагають технічного обслуговування, адаптуються до рухів велосипедиста, що забезпечує безпосередній комфорт і простоту використання. Не вимагають рознесення.
 Нова конструкція сідел Cambium працює як гамак і забезпечує комфорт, поглинаючи вібрацію і удари. Якість можна порівняти з натуральними шкіряними сідлами.
Лінія сідел Cambium зобов'язана своєму чудовому натуральному вигляді й відчуття Плетені бавовняному текстилю. Після процесу вулканізації бавовна обробляється засобом Brooks Numac, яке повністю захищає сідло від несприятливих природних умов.
Сідла лінії Cambium можна використовувати відразу ж після покупки. Вони не вимагають ніякого початкового і постійного догляду
Це сідло зібрано з замінних компонентом і не вимагає спеціальних інструментів для обслуговування. Вулканізована гума практично неруйнівного. Якщо ваше сідло Cambium пошкодиться, то його каркас можна легко самостійно відремонтувати.
Седло Brooks Cambium C17
C17
Седло Brooks Cambium C17s
C17s
З першого погляду на форми і лінії моделі C17 вона справляє враження гоночного сідла. І це дійсно так. Геометрія і розміри сідла засновані безпосередньо на самій легко впізнаваною моделі B17, що гарантує такий же комфорт. C17s трохи коротше, ніж C17, отже воно більше пристосоване до жіночої анатомії.
Седло Brooks Cambium C15
C15

Більш вузьке сідло C15 створено на основі перевіреної класичної гоночної моделі B15 Swallow. Це сідло призначене для тих, хто вважає за краще їздити дійсно швидко.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277