Язык:
Категории

Обзор компонентов SRAM

SRAM x3 відгук і огляд
Це найдешевша лінійка обладнання фірми SRAM. Дуже часто встановлюється на всякого роду дитячі велосипеди. Зроблена повністю з дешевого пластику. Працює як доведеться, а іноді і зовсім її просто неможливо відрегулювати належним чином. Пластикові ненадійні гріпшіфти на кермі, передній перемикач з люфтом і неможливістю точної настройки. Якась пластикова закарлюка замість нормального перемикача швидкостей ззаду - все це є відмінними рисами даної купи пластику і нікчемного заліза. Якщо порівняти цю групу з групою обладнання Shimano, то ця група буде рівносильна приблизно рівню Shimano SIS / Tourney .
 Результат пошуку зображень за запитом "SRAM x3"
наш вердикт  замінити на більш високу групу при першій же можливості.
 

Sram x4 відгук і огляд
SRAM X4 вже трохи вище, ніж x3. Манетки тут вже тригерні. Так-сяк роблять свою роботу. Надійність і ресурс їх вельми обмежений. Раз у раз в майстерні нам доводиться бачити їх відламані важелі, розбитий корпус і вивернуті нутрощі. Задній перемикач тут вже з металу, але гнеться все одно дуже легко. Вага його просто зашкалює, свою роботу робить як може, але вимагає постійної настройки і уваги механіка. Якщо порівняти цю групу з групою обладнання Shimano, то ця група буде рівносильна приблизно рівню Shimano Acera.
 
Результат пошуку зображень за запитом "Sram x4"
SRAM X4 відгук і огляд
 
Вердикт очаткова група устаткування, що вимагає постійної поднастройкі. Якщо працює, то вже добре.
 
Sram x5 відгук і огляд

 SRAM X5 - це перша група, опис якої на кінець 2016 року є на офіційному сайті компанії SRAM. Дана група призначена для аматорських класів перемикання. SRAM x5 добре піддається налаштуванню і регулюванню, непогано працює в спокійних режимах катання, має вельми велику вагу. Перемикання у даної групи досить жорстке. Манетки повністю з пластика, досить посередній передній перемикач, простий задній, дуже дешеві і низької якості втулки. Якщо порівнювати цю групу з групою обладнання shimano, то ця група буде рівносильна приблизно рівню Shimano Alivio, хоча Alivio - це 9 швидкостей, а Sram x 5 вже 10.
 
Результат пошуку зображень за запитом "SRAM X5"
SRAM X5 відгук і огляд
 
Вердикт \: група устаткування для початківців і тих людей, хто не вибагливий у своєму виборі.
 
SRAM x7 (СРАМ Х7) відгук і огляд
Мабуть, це перша група обладнання фірми SRAM, на яку так чи інакше варто звернути свій погляд любителям велосипеда. Якість виконання компонентів тут вже на висоті. Устаткування відмінно піддається налаштуванню і добре виконує свої завдання в самих різних умовах. Підводять цю групу устаткування лише відносно дешеві матеріали, з яких вона зроблена. В роботі sram x7 цілком надійний і зручний, але не зовсім «вилизаний» зовні. Якщо порівняти цю групу з групою обладнання shimano, то ця група буде рівносильна приблизно рівню Shimano Deor / slx.
 
Результат пошуку зображень за запитом "SRAM X7"
SRAM X7 відгук і огляд
 
Вердикт  хороша група компонентів для повсякденного катання.
 
Sram x9 відгук і огляд
На цій групі устаткування, встановленої на мій велосипед в 2006 році, я відкатав більше 5 сезонів. Сумарний пробіг манеток і перемикачів склав понад 25000 км. Мало того, змінивши її в 2011 році на Shimao saint, група цілком перекочувала на велосипед мого друга Михайла та працює там до цього дня.
Перемикачі SRAM x-9 відмінно справляються зі своєю роботою в будь-яких умовах. Втулки SRAM x9 мають чудовий накат, у них встановлені закриті підшипники.
 
Результат пошуку зображень за запитом "SRAM X9"
SRAM X9 Відкликання та огляд
 
Вердикт : надійна група обладнання для велосипеда без зайвих нікому не потрібних понтів. Якщо порівняти цю групу з групою обладнання Shimano, то ця група буде рівносильна приблизно рівню Shimano SLX / XT.

 

Sram x0 відгук і огляд
SRAM X0 - це перша група велосипедного обладнання, яка стала вводити елементи карбону в своє обладнання. Багато хто, напевно, до цих пір пам'ятають задній перемикач цієї групи з карбоновим корпусом і періодично ламаються карбонової лапкою заднього перемикача. В цілому x0 в своїх рисах повторює в роботі більш молодшу групу x9. Однак значно легше свого попередника і можливо трохи більше продуктивніше. На цій група в 2012 році в нашій невеличкій майстерні було зібрано і до сих пір обслуговується 2 трейлових двухподвеса. Нарікань на роботу групи у клієнтів немає ніяких. Як то кажуть, міняти зірки, ланцюги і кататися без проблем. Відмінна група за цілком прийнятні гроші.
Якщо порівняти цю групу з групою обладнання shimano, то ця група буде рівносильна приблизно рівню Shimano XT.
Результат пошуку зображень за запитом "SRAM X0"

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277