Язык:
Категории

СИЛА ВЕЛОСИПЕДІВ

СИЛА ВЕЛОСИПЕДІВ
НАША ІСТОРІЯ
World Bicycle Relief мобілізує людей через силу велосипедів.
Ми уявляємо світ, де відстань більш не є перешкодою для незалежності та доступу до засобів існування.
 1. ПОТРЕБА
Ходьба є основним видом транспорту для багатьох людей у країнах, що розвиваються. Через це, щоденні завдання швидко втомлюють і займають багато часу. Так, дорога до школи, відвідування клініки та доставка товарів на ринок значно ускладнюються відстанню, яку треба пройти.
 1. НАША ВІДПОВІДЬ
World Bicycle Relief (WBR) створює і поширює спеціально розроблені, локально зібрані та міцні велосипеди. Завдяки нашому досвіду й знанням, отриманим за останні 10 років виробництва та доставки більш ніж 400,000 велосипедів Buffalo, ми розробили ефективну, інноваційну та масштабовану модель, яка успішно задовольняє велику потребу у надійному й доступному транспорті в сільських районах країн, що розвиваються.  
 1. НАШ ПІДХІД – ЯК МИ ЦЕ РОБИМО
  • ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ
Наш моніторинг та оцінка місцевості стимулюють інновації, що задовольняють потреби кінцевих користувачів.
 • ІННОВАЦІЙНІСТЬ
Поєднання благодійних постачань велосипедів з продажами соціальних підприємств забезпечує більший вплив і результат.
 • СПІВПРАЦЯ
Робота з партнерами допомагає нам розробляти та впроваджувати кращі програми.
 • МАСШТАБОВАНІСТЬ
Наш ланцюжок постачання побудований таким чином, щоб бути стійким, масштабованим і гнучким.
 • ЯКІСНІСТЬ
Всі наші сталеві велосипеди міцні та доступні.
 
 • СТІЙКІСТЬ
Місцева збірка та механічна підготовка на місцях створюють програмну підтримку та тривалу інфраструктуру.
 
 
 1. КОЛЕСА У ПОЛІ – ЗБІЛЬШЕННЯ ВАШОГО ВПЛИВУ
Наша інноваційна модель, що поєднує благодійні постачання з продажами соціальних підприємств, є основою, завдяки якій ми забезпечуємо більшу ефективність, постачаємо більше велосипедів на благодійний внесок і створюємо більш глибокий вплив там, де ми працюємо.
 
Завдяки 10-річному досвіду, WBR є перевіреним лідером у впровадженні широкомасштабних благодійних велосипедних програм у сільських районах країн, що розвиваються. Від партнерів до кінцевих користувачів, ми завжди залишаємося на зв'язку і прагнемо забезпечити надійне, доступне транспортування для кожного.
https://17a6ky3xia123toqte227ibf-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/themes/JointsWP-CSS-master/icons/bike.png 438,866 велосипедів bUFFALO
 
У сільських країнах, де велосипеди низької якості є нормою, велосипеди Buffalo заслужили найкращу репутацію. Після розповсюдження програм охорони здоров'я у 2007 році, організації з розвитку країн, фермери та окремі особи почали прагнути придбати наші велосипеди для своїх програм та особистого користування.
Існує безліч переваг у поєднанні наших благодійних зусиль з інноваційною стратегією соціального підприємства: це масштабує і посилює наш організаційний вплив, диверсифікує наш потік доходів і забезпечує фінансування програм, покращує ефективність та структуру витрат наших ініціатив у сфері освіти, охорони здоров'я та економічного розвитку, а також створює стійку, якісну велосипедну інфраструктуру у країнах, що розвиваються.
 1. ІСТОРІЯ
Організація World Bicycle Relief (WBR) була заснована у 2005 році Ф.К. Деєм і Лією Місбах Дей у відповідь на цунамі в Індійському океані 2004 року. Як засновник SRAM і лідер у розробці продуктів, Ф.К. Дей надав унікальну можливість вирішувати проблеми співпрацюючи з іншими лідерами велосипедного бізнесу. Лія же, будучи талановитим фотографом, допомогла розповісти історії потерпілих від цунамі світу. Разом з твердою підтримкою від корпорації SRAM і лідерів вело-галузі, Ф.К. і Лія допомогли заснувати WBR і забезпечити велосипедами тих, хто цього потребував. Так, співпрацюючи з організаціями з надання допомоги в Шрі-Ланці, WBR поставили більш ніж 24 тисячі велосипедів переселенцям, забезпечуючи їх доступом до освіти, охорони здоров'я та засобів до існування. Велосипеди також знову об’єднали громади, які втратили зв'язок.  
Після позитивного впливу велосипедів на ситуацію у Шрі-Ланці, ми були запрошені до партнерства з масштабною програмою охорони здоров'я в Замбії. Програма USAID, RAPIDS, готувала та забезпечувала обладнанням місцевих працівників охорони здоров'я для боротьби з епідемією СНІДу. У 2006 році ми надали більш ніж 23 тисячі велосипедів для підтримки волонтерів програми, які ходили на великі відстані, щоб забезпечити людям догляд на дому.
З того часу організація WBR впровадила програми для забезпечення спеціально розробленими, локально зібраними велосипедами студентів, медичних працівників та підприємців у різних країнах Африки, Південної Америки та Південно-Східної Азії. В той час як самі велосипеди допомагають людям подолати необхідну відстань і збільшують вантажопідйомність, WBR також створює нові економічні можливості шляхом підготовки польових механіків і наймання велосипедистів для підтримки наших місцевих програм.
 

КОНТАКТЫ
 • (067) 177-02-77
 • (099) 446-86-46
 • (073) 017-77-07
 • info@porover.com
 • Viber: ‎0671770277
 • Адрес:
  г. Киев, ул. Владимиро-Лыбедськая 25
  м.Дворец Украина