Язык:
Категории

Украинские велобренды

1. Велосипеди Streetster
Streetster увірвалися на велоринок країни і стали відомі в ніші міських велосипедів. Компанія придумує в Україні дізайн і випускає велосипеди на великій фабриці в Китаї . Велосипеди представлені виключно сітібайкми на 26 та 28". Є моделі з перемикачами по зіркам, планетарними втулками та "сінглспіди". 

Результат пошуку зображень за запитом "streetster"
Також в компанії випускають "фікси". Компанія є соціальноактивною і підтримує Асоціацію велосипедистів Києва та Ретро-круізи. Відмінний варіант для недорогого та яскравого сітібайку. 
Результат пошуку зображень за запитом "streetster"

3. Велосипеди LEON
Молодий, цілеспрямований і повний сил. Це про тебе і твого нового компаньйона, який багато в чому змінив твоє життя. Неважливо для чого тобі потрібен велосипед: для велоспорту або для активного відпочинку. Велосипеди торгової марки LEON зміцнять твій статус чергової перемоги. Велосипед LEON піклується про те, щоб ти завжди був у чудовій фізичній формі. Ми знаємо, що таке успіх, і зможемо зробити тебе переможцем. Тільки ти вирішуєш: перемагати або зазнати невдачі. Ми для себе вибір зробили - ми перемагаємо і робимо все можливе, щоб перемагали всі, хто нас обрав.

Настрій на перемогу, цілеспрямованість вкомпанії вкладають в кожен велосипед. Нічого зайвого, тільки те, що потрібно для успіху. Працівники компанії знають напам'ять кожну деталь, кожен гвинтик і ,найголовніше, чому вони там знаходяться. Компанія розташована в Харкові і пропонує надійні рами, тестує їх особисто і тільки після цього, віддає на виробництво.
Велосипеди LEON створюються руками українських  фахівців: інженерів, технологів і дизайнерів. Саме в Україні відбувається зборка. Комплектуючи майже повністю імпортуються, переважно з Азії. 

3. Велосипеди Dorozhnik. 
       Велосипеди проектуються в Харкові, мають підседіли, обода та рульові українського виробництва. Зборка відбуваєється тако у нас.
Велосипед, в якому нема чому ламатися: простий і надійний. На моделях Drozhnik був використаний принцип конструктора: базова навішування і жодної зайвої деталі. Тепер 3-швидкісна трансмісія це опція, яку можна додатково замовити для всіх дорослих моделей. 

Але, при всій лаконічності, новий дизайн міських байків Dorozhnik унікальний. 

Такий велосипед сам по собі модний аксесуар. Матова або блискуча фарба яскравих кольорів, ручки керма і сидіння «під шкіру», кремові покришки, модний серед молоді стиль ретро: більш красивого дизайну у велосипедів за цю ціну годі й шукати. 

Повсякденні практичні речі можуть бути красивими і модними. І зовсім необов'язково дорогими.

4. Велосипеди FORMULA
Вже більше 10 років випускаються  велосипеди FORMULA. Українського тут дизайн, сборка і маркетинг. З кожним роком лінійка велосипедів FORMULA стрімко розширюється і вдосконалюється. Злагоджена робота механізмів і стильний дизайн - неизменимо атрибути нашої торгової марки FORMULA! Харківська команда створює кращі спортивні велосипеди з найширшою асортиментної лінійкою для підлітків. Саме том ця торгова марка стала найпопулярнішою серед бюджетних моделей не тільки в Україні, а й за її межами.
Продукцю бренду оціненили більш ніж 250 000 (чверть мільйона) користувачів по всій території України. Велосипеди FORMULA популярні серед тінейджерів як в невеликих населених пунктах, так і в жвавих мегаполісах.
Так, FORMULA зробила неможливе - підкорила всю Україну. І це ще не межа. У планах стрімкий розвиток до самого популярного міжнародного велобренда серед підлітків.

5. Велосипеди PRIDE
У 2006 році з'явилися перші креслення велосипедних рам, створені українськими фахівцями, що втілили в собі кращі розробки провідних світових брендів. З цього моменту починається історія велосипедів PRIDE вітчизняного виробника висококласних байків, які не поступаються аналогам від іменитих марок. З часом рами постійно поліпшувалися з урахуванням побажань та рекомендацій українських велосипедистів. Сьогодні алюмінієві рами для велосипедів PRIDE виробляються на одному з кращих заводів Тайваню, котрий також працює з такими компаніями, як Schwinn, Iron Horse, Mongoose, Fritz і GT. 
Світлина від Pridebikes.
Починаючи з 2008 року, молода компанія PRIDE спеціалізувалася на випуску виключно дитячих байків. Але вже в 2010 році з'явився першийбайк для крос кантрі (S-300), а в лінійці 2011 року з'явилася міські велосипеди PRIDE (Classic і Comfort) і жіноча модель Bianka. При цьому всі велосипеди PRIDE відрізняються по-справжньому європейською якістю, як в плані дизайну, так і конструкції і використовуваних компонентів. Ось перелік лише деяких наших партнерів: Shimano (манетки, перемикачі швидкостей), KMC (ланцюги), Alex Rims (обода), Kenda (камери іпокришки), RST (амортизаційні вилки).
Останніми роками компанія розширила асортимент шосейними , турінговими велосипедами та фетбайками. 
Світлина від Pridebikes.
6. Велосипеди Woodrover. Потенційно цікавий бренд,який виробляє преміум рами із дерева за найсучаснішими технологіями. Нажаль поки що всередині країни майже не знайшли свого споживача і тому націлилися на світовий ринок. 
Українськими є рами на всіх етапах виробництва, дізайн та маркетинг.
Світлина від WoodRover.

7. Велосипеди  Coschey Cycles. 
Київські ентузіасти роблять велосипеди з бамбуку та карбона. Кастомна майстерня , невелика кількість вироблених роверів гарантує ексклюзивність .
ukrainski velosypedy

8. Велосипеди COMANCHE 
з дня заснування компанії в 1997 році, велосипеди COMANCHE були і залишаються не тільки кращими велосипедами, що розробляються в Україні для масового виробництва, а й велосипедами,які нічим не поступаються аналогічним моделям провідних зарубіжних велобрендов. Офіс та склад компанії знаходиться під Києвом і це дає можливість практично щодня спілкуватися з розробниками і робити свої зауваження і пропозиції щодо поліпшення конструкції, тобто фактично брати участь у розробці цих велосипедів. Ніяка, навіть найкраща закордонна велофірма не зможе  надати таку можливість. Розробникам теж важливо чути думку таких людей як я, адже ми щодня спілкуємося з реальними велосипедистами, які купують і експлуатують велосипеди Comanche.
І, між іншим, український велосипедист Роман Луцишин на велосипеді Comanche став переможцем Кубка світу в груповій гонці (point race) сезону 2013.
Велосипеди проектуються і розробляються в Україні. Все решта робиться на фабриці в Тайвані.

9. Ardis .
Один з найвідомиших українських веловиробників, який випускає на заводі в Києві ровери вже понад 20 років . Матеріали та комплектиючи однак повністю іноземного походження (переважно найдешевші азіатські) .Компанія співпрацює з такими брендами як  QUANDO (підшипники) ,  SHIMANO (перемикачі), шини Kenda та CST,гальма PROMAX, BENGAL, SHIMANO.
Нажаль  у Ардіса через фактичну відсутність контролю держави якості при ввезенні продукції та зборці роверів,  дуже часто якість велосипедів залишає бажати кращого... 
10. ХВЗ (Харківський велосипедний завод)

      13 листопада 1923 року Харківським губвиконкомом та міськрадою було прийнято постанову №89 «З метою більш раціонального використання заводів Лейтнера і Блейхерта, об'єднати ці два заводи і їх обладнання в одне підприємство. Роботу по переобладнанню закінчити протягом двох з половиною місяців. Цей документ є метрикою про народження в країні першого державного велосипедного заводу, за бажанням робітників незабаром отримав ім'я Всеукраїнського старости і їх шефа Г. І. Петровського. 

На час організації веловиробництво на заводі працювало всього 50 робітників і фахівців-практиків, евакуювалися до Харкова з Риги в 1915 році. Вони склали кістяк майбутнього колективу. Стали майстрами і інструкторами. Навчали новачків. Ручна праця переважав у всіх цехах. До кінця 1923 року в примітивних умовах невеличкий колектив зміг виготовити перші зразки кількох веломашин, а в 1924 році було випущено вже понад 1000 велосипедів. 

У 1926 році на виробництво була поставлена ​​перша модель велосипеда «Україна». У 1925-1927 роках Харківський велозавод випустив 11,9 тис. велосипедів. 

У роки перших п'ятирічок, аж до початку Другої світової війни, Харківський велосипедний завод збільшував випуск нових моделей велосипедів, удосконалював технологію їх виробництва. Всього за передвоєнні роки завод випустив близько 1 млн. роверів. Однак, подальший розвиток заводу перервав початок Другої світової війна. За рішенням Державного комітету оборони завод був евакуйований на схід, в далекий Узбекистан, в місто Бухару. Тут, в лічені тижні, в непристосованих приміщеннях колишнього бавовноочисному заводу було розміщено обладнання основного виробництва і було розпочато випуск військової продукції. 

Після визволення Харкова постало питання про майбутнє заводу. Керівництво отримало розпорядження про відвантаження в рідне місто спецобладнання. 14 жовтня 1944 року почалася реевакуація підприємства, а в лютому наступного року завод почав випуск військової продукції. У міру віддалення фронту ці роботи скорочувалися. А з червня 1945 року почалися роботи по відновленню велосипедного виробництва друге народження Харківського велозаводу. 

В період післявоєнних п'ятирічок почався бурхливий розвиток веловиробництва. У 1948 році заклали серійне виробництво жіночих велосипедів і дитячого, а через рік постало питання про розробку вітчизняного спортивного велосипеда. Над новою конструкцією машини працював конструкторський відділ заводу на чолі з К.С.Гладкім, а пізніше з В.М.Майбородой. 

Всі ці роки велозавод відновлював і розширював виробництво не забуваючи про соціально-побутові потреби та культурні потреби трудящих. Зводилися житлові будинки, на заводі запрацювала їдальня, діяла заводська бібліотека, гуртки самодіяльності, спортивні секції. Була закладена хороша база для кількісного і якісного зростання виробництва в майбутньому. 

У середині сімдесятих років план випуску велосипедів виріс до 800 тис. Штук на рік, в тому числі 93 тис.шт. спортивних і 80 тис.шт. дитячих. З головного конвеєра щодоби сходило не менше трьох тисяч машин. Харківський завод був єдиним в країні підприємством, що випускало висококласні легкодорожние і спортивні велосипеди. 

З початку вісімдесятих років на заводі виготовлялося 52 моделі велосипедів різних класів, в 1983 році був випущений 23-х мільйонний велосипед. 

З початку дев'яностих років економічне та фінансове становище заводу різко погіршився, зменшилися обсяги продукції, що випускається. Але в останнє десятиліття завод поступово відновлює втрачені раніше позиції на ринку велопродукціі. Починаючи з 2001 року, завод спільно з підприємством-замовником ЧПТФ «ЮСІ» почав нарощувати обсяги виробництва, істотно розширювати асортимент виробів, що випускаються.
Наразі велозавод випускає найбюджетніші велосипеди, в т.ч. легендарні "Україна" , підліткові Savkos, Едельвейс, 
ХВЗ MTB. 

 

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277