Язык:
Категории

Заявление касательно "открытия велосезона"

Навесні як ніколи часто почунає загадуватися поняття "велосезону". Дуже хотілося б висловити солідарність щодо заяви Let's bike it! на цей рахунок
 
Результат пошуку зображень за запитом "bike winter copenhagen"Результат пошуку зображень за запитом "bike winter copenhagen"
 
"Ця заява комусь здасться абсурдною, але ми переконані, що варто відмовитися від виразу «відкриття велосезону», так як це заважає розвитку масового велоруху. Коли в квітні і травні десятки клубів і співтовариств розсилають у ЗМІ прес-релізи про відкриття велосипедного сезону, наповнюють інтернет даною темою, відбувається зміцнення стереотипу «велосипед - це тільки влітку». Звідси виникає логічне запитання: «навіщо будувати велодоріжки, якщо велосипед як транспорт може використовуватися тільки пів року?»

 
Велоспільноти, без будь-яких втрат, могли б перейменувати свої події (а сам факт проведення подібних масових заходів ми вважаємо дуже корисним), наприклад, в «проводи зими» і змістити акцент на тих, хто вибирає велосипед навіть в мороз.
Якщо ви згодні з цією думкою, допоможіть його поширити перепис :) Дякуємо!
Результат пошуку зображень за запитом "велосипедом на роботу взимку"
 
Велосипеди можна використовувати в транспортних цілях протягом усього року, але це вимагає певних зусиль з боку міської влади (рекомендуємо подивитися лекцію про проектування вулиць в містах з холодним кліматом). Саме про це ми б хотіли бачити матеріали в ЗМІ, а «відкриття сезону» нехай залишиться частиною субкультури, яку підтримують велоклуби. До масової велокультури відносини воно не має."

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277