Язык:
Категории

Втулка планетарная Shimano Nexus 8 (SG-8C20) V-brake

Отзывов: 0
3,920 грн5,600 грн  бонус - 560грн
Производитель : Shimano
Артикул товара : SG8R36VSAL-2
Наличие : Есть в наличии
Кол-во:
Загальний передавальний діапазон 8-швидкісних втулок Shimano складає 307%
Інструкції по установці і розбиранню.

Ширина втулки по контргайці становить від 132 до 135 мм. Можна зменшити відстань, якщо позбутися від роллерного гальма або використовувати вузькі шайби.

Ці втулки зазнали деякі незначні зміни конструкції, що призвело до нової нумерації моделей і несумісності компонентів. Моделі нумеруються у вигляді SG-8Rxx, наприклад, SG-8R20. Перша з двох цифр після «R» означає серію, яка відображатиме кількість роликових муфт і тип перемикання втулки тросом або електронне. Найбільш сумісні втулки в межах однієї серії.

Внутрішній механізм досить складний і тому ремонт втулки зазвичай полягає в повній його заміні. Механізм можна замінити на механізм більш нової версії, але він повинен бути такий же серії: з або без ножного гальма і такою ж кількістю контактують з оболонкою роликових муфт. Враховуйте також інші незначні відмінності, що зачіпають конструкцію оболонки. Shimano вказує сумісність оболонок втулок різних моделей.

Праве зовнішнє кільце підшипника вразливе до потрапляння води. Для запобігання цієї проблеми, для полегшення очищення, збирання та розбирання рекомендується використовувати масляне мастило. Зовнішнє кільце підшипника в разі його поломки підлягає заміні, що дозволяє зберегти колесо.

 

Написать отзыв

Ваше имя:

Ваш отзыв:

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

Метки: nexus, shimano

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
  • Адрес:
    г. Киев, ул. Владимиро-Лыбедськая 25
    м.Дворец Украина