Язык:
logo_porover
Категории

Автомобильные боксы

Як вибрати вантажний бокс?

Вантажні бокси для автомобіля - це не просто модний тренд, а корисний аксесуар, який дозволяє перевозити велику кількість речей. При цьому не задіюється вільне місце в салоні автомобіля.

Вантажні бокси на дах встановлюються на поперечки (багажну систему) за допомогою спеціальних кріплень. Щоб правильно підібрати даний аксесуар для машини варто звернути увагу на наступні критерії:

    Фізичні параметри: довжина, висота і ширина. При виборі моделі варто пам'ятати про те, що бокс не повинен заважати відкривати задні двері на універсалі або хетчбек і при цьому не сильно нависати над переднім склом (допускається відстань не більше 30 см).
    Вантажопідйомність. Більш компактні Аеробокси мають показник до 55 кг, а великі - близько 75 кг. Перевозити в аксесуарі багаж більшої маси не рекомендується.
    Додаткові функції: фіксація, замикання і відкривання. Наявність замку дозволить не турбуватися про збереження багажу.
    Об'ємні і обтічні моделі створюються таким чином, щоб забезпечувалися найкращі аеродинамічні властивості обладнання. Це дозволяє запобігти появі шуму під час їзди, а також збільшення витрати палива.

Також варто пам'ятати про те, що при експлуатації боксу не рекомендується перевищувати швидкість понад 130 км / ч. При цьому, на бездоріжжі рекомендується їхати на мінімальній швидкості.
Вантажні бокси на авто: продаж в Україні

В інтернет-магазині Помаранчевий ровер можна придбати вантажні бокси на дах автомобіля за доступними цінами від відомих виробників, продукція яких зарекомендувала себе як надійна і безпечна.

Замовити товари, що сподобалися можна як в Києві, так і з безкоштовною доставкою в будь-який інший місто України. Для жителів столиці доступна послуга встановлення обладнання.

В этой категории нет товаров.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
  • Адрес:
    м. Київ, вул.Малевича, 66
    метро "Палац Україна"