Язык:
Категории

Сервис велосипедов

Звоните: (067) 177-02-77   (099) 446-86-46


З початком нового велосипедного сезону 2018 веломастейрня Помаранчевий Ровер відкриває свої двері і зустрічає клієнтів не лише в м. Києві по вул. Володимиро-Либідська 25, але й у м. Вишгород на мікрорайоні «Берізки». Команда професійних веломеханіків, набравшись ще більше досвіду за минулий рік, оновивши інструмент на ще більш професійніший готова приступити до найважчих завдань. Рівняти колеса, перевзувати велосипеди в літню резину, робити повну профілактику і усунення несправностей трансмісії, чистки і змащування ланцюга та кассети, заміни змазки всередині втулок, обслуговування вилок, а, найголовніше, планетарних втулок. Власників планетарних втулок хочемо порадувати наявністю оригінального мастила Shimano, а не його замінників. Обслуговування дитячих велосипедів по спеціальним супер-цінам. Завдяки гнучкій системі знижок і зручному розташування майже в центрі міста, вам сподобається не лише бути нашим постійним клієнтом у веломайстерні, але й отримувати знижки на аксесуари та запчастини. В своїй роботі наші веломайстри використовують лише якісні, але в той же час і доступні вимінні матеріали від Shimano (Японія), XLC (Німеччина), Alligator (Тайвань), SRAM (США-Німеччина) та інших відомих брендів. Велосипедний магазин Помаранчевий Ровер надає вам цілу низку опцій з ремонту: поточний ремонт, частковий ремонт, гарантійний ремонт, сезонне обслуговування, реставрація, перефарбування та ін. Раді вітати Вас у веломайстернях Києва та Вишгорода!


 
Забруднення і природний знос компонентів вже за сезон активного катання можуть перетворити літак в дратівливий трактор.
 
«Помаранчевий ровер» пропонує допомогу у догляді за Вашим залізним другом. Для помірних катальцев цілком достатньо проходити повне ТО на початку або кінці сезону, тим, хто катає і взимку - два рази на рік. І, звичайно ж, завжди можна звернутися за обслуговуванням окремих систем в міру необхідності.
 
Регулярного догляду вимагають в першу чергу втулки (на насипних підшипниках), ланцюг, троси та сорочки механічних гальм і перемикачів. Будь-яке звернення в майстерню також включає перевірку зносу ланцюга, гальмівних колодок, касети та інших витратних матеріалів.
Цены на услуги по обслуживанию велосипеда:
 
Мийка велосипеда 100 грн
Чистка и смазка трансмиссии (цепь, переключатель, звёзды) 150 грн
Переборка втулки (одной)
разборка, чистка, оценка износа, смазка, сборка, настройка. Mожет потребоваться замена конусов, шариков — стоимость оговаривается отдельно в телефонном режиме
100 грн
Полное ТО планетарной втулки  499 грн - 999 грн
Переборка рулевой
разборка, чистка, оценка износа, смазка, сборка, настройка. Mожет потребоваться замена чашек, подшипников — стоимость оговаривается отдельно в телефонном режиме
от 50 грн
«Первое» ТО
проводится для нового велосипеда через месяц или после 100 км пробега. Включает в себя проверку всех механизмов, подтяжку резьбовых соединений, настройку тормозов и переключателей.
от 50 грн
Полное техобслуживание
включает в себя мойку велосипеда, настройку втулок, рулевой, чистку, смазку и настройку трансмиссии, переключателей и тормозов, замену износившихся деталей при необходимости. Стоимость деталей оговаривается отдельно в телефонном режиме.
от 450 грн
 

Звоните: (067) 177-02-77   (099) 446-86-46


Обратите внимание! 
У нас нет детального прайса для каждого действия механика, как у многих других мастерских. Вместо этого в стоимость изначально включены все необходимые связанные работы (например, переборка рулевой логично включает в себя демонтаж/монтаж выноса и вилки, а чистка переключателя включает в себя его демонтаж, установку и настройку). В процессе мастер может обнаружить другие неисправности, или столкнуться с необходимостью замены компонента, в этом случае стоимость работы и деталей согласовывается с клиентом в телефонном режиме.
ВАМ НЕОБХІДНО полагодити ВЕЛОСИПЕД?

Вело магазин Помаранчевий ровер - це не тільки можливість купити відмінний ровер і придбати брендові аксесуари до нього, а й прекрасна можливість провести комплексне ТО або ремонт для вашого улюбленого двоколісного друга.

Веломайстерні "Помаранчевий ровер" знаходяться в Києві та у Вишгороді, тому якщо ви мешкаєте в столиці, і вам необхідна кваліфікована допомога вело майстрів - ласкаво просимо до нас!

У нас є все необхідне для проведення ремонтів будь-якої складності: обладнання, інструменти, ремкомплекти, запчастини та деталі. Штат співробітників сервісу складається з досвідчених майстрів, які з велотехнікою на «ти».

Ми беремося за роботу будь-якої складності, робимо її швидко і дуже, дуже якісно, ​​при цьому наша цінова політика доступна кожному. У Велосервіс BigToys можна відремонтувати велосипеди різних марок і типів: шосейні, гірські, дорожні, BMX, дитячі, підліткові та інші.

Ми пропонуємо допомогу в таких питаннях:

проведення діагностики, гарантійного і пост гарантійного обслуговування;
техобслуговування та підготовка велосипеда до сезону, майбутнього походу або змагань;
настройка, заміна і регулювання перемикачів і гальм будь-якого типу;
збірка, розбирання, перебирання вилки, каретки, втулки і інших деталей;
миття, чищення і мастило велосипеда;
ремонт та регулювання переднього і заднього колеса;
допомога в підборі компонентів і складання байків в індивідуальній комплектації;
і багато іншого.
Потрібно полагодити вів? Заїжджайте до нас! Професійне ТО, ремонт, установка (апгрейд) або настройка вашого вела - це запорука комфорту і безпеки на дорозі.

КОНТАКТЫ
  • (067) 177-02-77
  • (099) 446-86-46
  • (073) 017-77-07
  • info@porover.com
  • Viber: ‎0671770277
  • Адрес:
    г. Киев, ул. Владимиро-Лыбедськая 25
    м.Дворец Украина