Чистий асфальт. Чисте задоволення.
All-road велосипед для тих, хто грає за власними правилами.
Створений для райдерів, які живуть довгими поїздками. Чутливий, але водночас комфортний і неймовірно універсальний — він рухається у твоєму ритмі, легко ковзаючи ідеальним асфальтом, розбитими дорогами та всім, що між ними. Від світанку до сутінків він перетворює витривалість на справжнє задоволення.
Оптимізована висота stack забезпечує більш вертикальну посадку, зменшуючи навантаження на спину та плечі.
Це дозволяє зберігати комфорт і ефективність під час тривалих поїздок, ендюранс-заїздів і кожного кілометра маршруту.
Міф про те, що швидкість і комфорт несумісні, зруйновано. Новий Strattos отримав інженерно продуману форму підсідельних пер, яка поглинає вібрації дороги без втрати жорсткості. Це дозволяє їхати швидше і довше без накопичення втоми.
Рама підтримує покришки шириною до 34c, дозволяючи точно налаштувати велосипед під швидкість, комфорт або стабільність. Це робить його надзвичайно універсальним для різних типів дорожнього покриття.
Повна серія оснащена новим інтегрованим карбоновим кокпітом, виносом і колесами, розробленими нашою командою та представленими під новою лінійкою компонентів LINC.
Колеса LINC поєднують продуктивність і комфорт, роблять велосипед легшим, швидшим і стабільнішим при боковому вітрі, водночас максимально ефективним на рівних ділянках. Ідеальний вибір для сучасних велосипедистів, які цінують і швидкість, і елегантність.
Гарантія 3 роки на раму і 1 рік на обладнання.
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Тип велосипеда | |
| Діаметр колес | |
| Розмір рами | |
| Вага (сер.) | |
| РАМА | |
| Рама | карбон ACX ALL-ROUND |
| Вилка | ACX ALL-ROUND FULL CARBON |
| Рульова колонка | INTEGRATED (IS) SEALED BEARING FOR OS HEAD TUBE, IS 52/28.6 | IS 52/40 |
| ПРИВІД | |
| Швидкостей | 24 |
| Манетки | SHIMANO 105 Di2 ST-R7170, 2x12 SPEED |
| Передній перемикач | SHIMANO 105 Di2 |
| Задній перемикач | SHIMANO 105 Di2 RD-R7150 |
| Касета | SHIMANO 105 CS-R7101-12 12-SPEED 11-34T |
| Шатуни | SHIMANO 105 FC-R7100 50/34T |
| Ланцюг | KMC X12 12-SPEED |
| Каретка | TOKEN T47 68 FOR 24mm SPINDLE |
| ГАЛЬМА | |
| Тип гальм | SHIMANO 105 ST-R7170 |
| КОЛЕСА | |
| Ободи | |
| Втулки | F: ALLOY THRU AXLE 12x100mm 24H SEALED BEARINGS CL, R: ALLOY THRU AXLE 12x142mm 24H SEALED BEARINGS CL |
| Покришки | SCHWALBE ONE ADDIX TLE 700x28C |
| КОМПЛЕКТУЮЧІ | |
| Кермо | LINC CARBON INTEGRATED, W: 380mm (XXS, XS, S) / 400mm (M, L) / 420mm (XL, XXL), BB: INTEGRATED, R/D: 125mm, B/R: 75mm |
| Винос | LINC CARBON INTEGRATED, EXT: 90mm (XXS) / 100mm (XS, S) / 110mm (M, L) / 120mm (XL, XXL), BB: INTEGRATED, R/D: 10degree |
| Сідло | LINC GLYD, CR-MO ø 7mm |
| Підсідільний штир | POLYGON XPERT ALLOY, DxL: 27.2 x 350mm |
| Педалі | ------------------------------ |
| Велосипеди | |
| Матеріал рами | карбон |
Ваше Ім’я:
Ваш відгук:
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг Погано Добре
